متاسفانه ایران توسط سایت سرویس دهنده‌های خارجی زیادی تحریم می‌باشد، به عنوان مثال درحال حاظر سایت توسعه دهندگان اندروید یا همان Google Developers تحریم بوده و به IP های ایرانی هیچ گونه سرویسی ارائه نمی‌دهد. رفع تحریم ها با استفاده از سرویس شکن

اگر یک توسعه دهنده اندروید هستید حتما می‌دانید که برای ایجاد یک پروژه جدید و یا ایمپورت کردن سورس کدهای اندروید در برنامه اندروید استودیو، هنگام بیلد شدن پروژه با خطاهای مرتبط با عدم دانلود لایبرری‌های پروژه مواجه خواهید شد و مجبور هستید از پروکسی یا برنامه ها و ابزارهای عبور از تحریم استفاده نمایید.

اما مشکل دقیقا اینجاست که اکثر برنامه‌های رفع تحریم غیر رایگان بوده و نسخه‌های رایگان موجود معمولا بی کیفیت و دارای محدودیت های بسیار زیادی می باشند.

ما در این مقاله قصد داریم روشی جدید، مطمئن و کاملا رایگانی را معرفی کنیم که به سادگی قابل انجام هست و نه تنها برای عبور از تحریم های گوگل و اندروید استودیو کاربرد دارد بلکه برای رفع تحریم انواع وب سایت‌ها و سرویس های معتبر جهانی که ایران را مورد تحریم قرار داده‌اند جواب می‌دهد.

 

با شکن تحریم‌ها را بشکن!

شکن نام یک سرویس دهنده ایرانی معتبر و قانونی هست که خدمات رفع تحریم ارائه می‌دهد، شما می‎توانید با ورود به سایت شکن به صورت رایگان از سرویس رفع تحریم ارائه شده بهره ببرید و برای استفاده های غیر تجاری و شخصی لازم نیست هیچ هزینه ای پرداخت کنید. از همه مهمتر بر خلاف دیگر سرویس های رفع تحریم رایگان، شکن سرعت و پایداری بسیار خوبی دارد و شما را راضی خواهد کرد.

برای استفاده از سرویس رفع تحریم شکن در هر شبکه‌ای، فقط کافیست DNS شبکه خودتان را را روی IP های معرفی شده توسط شکن ست کنید.

فرقی نمیکند شما از چه دستگاهی به اینترنت متصل شده باشید. شکن پلتفرم‌های ویندوز، لینوکس، IOS ،MacOS ،PS4 و XBOX One را به خوبی پشتیبانی میکند.

حال اگر تصمیم دارید از شر تحریم‌های ظالمانه سرویس دهده‌های خارجی رها شوید و از خدمات شکن استفاده کنید، راهنمای تنظیم شکن را با دقت بخوانید و دقیقا مطابق همان پیش بروید.

پیشنهاد میکنیم همیشه با ورود به صفحه راهنمای موجود در سایت شکن تنظیمات شبکه را مطابق با آموزش ارائه شده توسط شکن انجام بدهید. زیرا DNS های شکن در مدت زمان های معینی تغییر میکند، ما نیز دقیقا به همین علت آموزش راه اندازی سرویس شکن را در این مقاله ارائه نداده ایم و تنها به معرفی آن بسنده کرده ایم تا شما از راهنمای ارائه شده توسط خود شکن استفاده نمایید.

 

دانلود نرم‌افزار شکن ( نسخه ویندوز )

خوشبختانه شکن اپلیکیشن خودش را برای سیستم‌عامل اندروید ارائه کرده است که شما می‌توانید با ورود به صفحه اصلی سایت شکن آخرین نسخه آن را دریافت کنید. اما متاسفانه فعلا (در زمان انتشار این مقاله) از ارائه نسخه برای پلتفرم های دیگر خبری نیست.

 

دانلود نرم افزار شکن نسخه ویندوز

 

اما خبر خوب این است که آزمایشگاه ابر یک نسخه غیر رسمی از نرم افزار شکن را برای ویندوز در گیت هاب ارائه کرده که به درستی کار می‌کند، با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده نمایید. دریافت مستقیم از گیت هاب

با نصب نرم افزار شکن برروی ویندوز می‌توانید به راحتی و بدون طی کردن مراحل پیچیده و ست کردن DNS از سرویس شکن استفاده کنید و با لمس یک دکمه رفع تحریم شکن را قطع یا وصل کنید.